PRINTERRA aneb založili jsme plnohodnotnou digitální tiskárnu

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

s radostí Vám oznamujeme vznik nového projektu PRINTERRA, který posunul ČMS mezi plnohodnotné digitální tiskárny. Spojením se společností LNT, s.r.o., tiskového studia z Chýně, jsme výrazně rozšířili portfolio tiskových technologií a know-how. Tímto krokem můžeme Vám, našim zákazníkům, nabídnout komplexní tiskové a zásilkové služby na klíč pod jednou střechou s ještě větší přidanou hodnotou.

Standardně pro Vás tiskneme klasické produkty – dopisy, obálky, letáky, katalogy a další materiály, které chcete odeslat svým zákazníkům. Od 1. listopadu pro Vás na našem webu připravujeme plně automatizovaný systém, kde jednoduše zadáte jakýkoliv požadavek na tisk – vizitky, kalendáře, diáře, plakáty, samolepky, fotky, karty, puzzle, obrazy a mnoho dalších produktů, systém Vám spočítá přesnou kalkulaci a umožní jednoduchým způsobem drag and drop nahrát tisková data. Potvrzením objednávky nám je odešlete a my se o vše postaráme. 

Délka standardního zpracování zakázek závisí na konkrétních produktech, obecně však patří k nejrychlejším na českém trhu. Před odesláním objednávky si budete moci vybrat i službu „expres“ a „super expres“, kdy za určitý příplatek Vaši zakázku předřadíme před ostatní, vyrobíme ji a předáme k doručení na Váš stůl v nejkratší možné lhůtě.

V systému pro Vás můžeme vytvořit nejčastěji používané šablony a umožníme Vám archivovat veškeré Vaše zakázky, včetně tiskových dat, takže budete mít vše přehledně na jednom místě.

Těšíme se Vaše nové zakázky!

David Frost