Masarykova 73/74, 252 19 Rudná
info@cms-praha.cz

Why choose ČMS?

  • Long-term experience and quality
  • Flexibility and speed
  • Good price of services and postage
  • Direct communication with production manager
  • Personal approach
Our know-how..

Our know-how

PRINT AND SEND FOR BEST PRICES

PERSONALISATION AND ENVELOPES

IT SERVICE, DATA PROCESSING, SOLUTIONS

CUSTOM CARDS WITH PERSONALISATION

COUPONS AND RESPONSE MANAGEMENT

FULFILLMENT, STORAGE TRADE, COMPETETIONS

WRAPPING AND PACKAGING

GRAPHIC STUDIO

PROMOTIONAL ITEMS

About us

Česká mailingová společnost sídlí v Rudné u Prahy a více než 20 let se zabývá službami v oblasti direct mailingu.

Nabízí širokou škálu tiskařských technologií včetně potisku reklamních předmětů, kompletaci, balení a rozesílání zásilek. Firmou projde pětina direct mailingových zásilek na českém trhu. Významnou část klientského portfolia tvoří neziskové organizace z ČR i dalších evropských zemí, pro které je ČMS nejen spolehlivým dodavatelem, ale i partnerem, který je podporuje. Mezi prestižní zákazníky ČMS patří například Lékaři bez hranic, Český fond pro Unicef, Fond ohrožených dětí, Konto Bariéry či Česká spořitelna.

Flexibility and effectivity are not only empty rhetoric for us.

We regard our customers as our partners. We use the most advantageous technical solutions for orders. We run our company in a family atmosphere and at the same time we have precisely defined processes, management of quality and data security. Our customers also appreciate our active approach to problem-solving.

Our team

David Frost

Managing Director

TEL: 226 800 121 MOB: 604 230 787 david.frost[at] cms-praha.cz

Roman Drábek

Chief Executive manager

TEL: 226 800 170 MOB: 724 450 564 roman.drabek[at] cms-praha.cz

Jana Šálová

Lead manager for key customers

TEL.: 226 800 122 MOB: 731 462 854 jana.salova[at] cms-praha.cz

Martin Růžek

Manager for key customers

TEL.: 226 800 146 MOB: 737 660 161 martin.ruzek[at] cms-praha.cz

Lucie Nováková

Manager for key customers

TEL.: 226 800 171 MOB: 777 909 073 lucie.novakova[at] cms-praha.cz

Denisa Pavízová

Project manager

TEL.: 226 800 171 MOB: 720 731 136 denisa.pavizova[at] cms-praha.cz

Karel Maroušek

Logistics and production support

TEL: 226 800 174 MOB: 606 614 469 karel.marousek[at] cms-praha.cz

Svatava Skupeňová

Chief Accountant

ekonom TEL.: 226 800 124 MOB: 733 766 216 svatava.skupenova [at]cms-praha.cz

Pavel Štěpán

Head of IT department

TEL: 226 800 153 MOB: 731 031 159 pavel.stepan[at] cms-praha.cz

Stela Bíleková

Head of production

TEL: 226 800 136 MOB: 733 551 106 stela.bilekova[at] cms-praha.cz

News in CMS

Česká mailingová společnost rekordně roste, sází na neziskovky

Hospodářské výsledky České mailingové společnosti, která se jako jedna z mála českých firem zabývá direct mailingem, vloni překonaly očekávání managementu. Obrat se vyšplhal na 85 milionů korun a o třetinu překonal plán na rok 2021.

„Také my jsme zažili v roce 2020 covidový propad, ale přes pokračující krizi se nám v loňském roce opět podařilo zvýšit množství zakázek i obrat,“ říká majitel společnosti David Frost. Firma se totiž začala prosazovat na trhu s personalizovanými reklamními předměty. Tuto službu využívají především zahraniční neziskové organizace, které ke svým dopisům se žádostí o podporu připojují například propisky se jménem potenciálního dárce. Firma v loňském roce investovala do několika dalších strojů, které tuto technologii potisku umožňují. „Tyto specializované tisky už vloni představovaly deset milionů korun v našem obratu. Chceme se teď soustředit na to, aby tento moderní způsob komunikace s dárci převzaly i české neziskové agentury,“ vysvětluje David Frost. Přestože se samozřejmě přidáním personalizovaného dárku zásilka prodraží, zkušenosti ze zahraničí ukazují, že se tím ale zároveň zvyšuje odezva dárců.

Právě neziskové organizace v Česku i Evropě jsou největšími zákazníky České mailingové společnosti. Spolupráce s neziskovým sektorem má mnoholetou tradici. Mezi významné klienty firmy patří například Český červený kříž, Český výbor pro UNICEF, Fond ohrožených dětí, Lékaři bez hranic, Zdravotní klaun, Projekt Šance či konto Bariéry. Česká mailingová společnost tiskne, kompletuje a rozesílá zásilky také pro bankovní domy, reklamní společnosti, nakladatelství či retailový segment.

Významnou akvizicí firmy bylo vloni také převzetí technického vybavení i zakázek krachujícího konkurenta. „Firma byla zaměřená výhradně na zahraniční trh, což jí přineslo v době covidových restrikcí vážné ekonomické problémy,“ říká majitel České mailingové společnosti. Díky rozšíření portfolia tiskařských technologií se v letošním roce firma zaměří také na B2C segment, a to prostřednictvím zcela nového projektu nazvaného Printerra – země neomezeného tisku.

Personalised 3D objects!

We met another great wish and bought a new special printing machine. It allows us to personalize virtually any subject. Whether gift, promotional or even personal. The possibility of unlimited creativity is fun and we can personalize almost anything with the software we have developed. In short, we can now print any personalised text (like names etc.) and graphic (logos, icons etc.), on pens, key fobs, medals, glass plates, wood, cardboard, cellphone cases, power banks, or any other object. If you want to make your direct mails even more special, we can then insert them into mailing and pair them with the name of a particular recipient. You can try dog tags with the name of a family pets, or a nominal thank you ... The possibilities are virtually endless and everything is high quality with UV curing.

V České republice jsme v podstatě jediní, kdo to umí a tuto službu nabízí. Navíc to zvládáme rychle, parametry stroje umožňují tisknout ve velkých denních objemech, takže Vás potěšíme nejen kvalitou a originalitou, ale i rychlostí zpracování celé zakázky.

Těšíme se na to, že společně vytvoříme takové dárkové a reklamní předměty, které adresáta příjemně překvapí, potěší a přinesou jemu i Vám vzájemný užitek!

If you are interested to know what our machines can do, check these videos!

Video 1Video 2

Or we can explain everything personally, please contact us.

Podnikové vzdělávání zaměstnanců 

Jsme zapojeni do výzvy „PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II“, která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.  Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014-2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Název projektu je „Vzdělávání ČMS“.  Jeho číslo je CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011771 a je zaměřen na zvýšení kvalifikace všech zaměstnanců, a především pak těch ve věku nad 54 let.  Lidé budou školeni v měkkých dovednostech. Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.

Contact us

Optional. Please fill if you wish to be contacted by phone.

Contact

Česká mailingová společnost, s. r. o. Masarykova 73/74 252 19 Rudná

Přišla vám SMS s oznámením o doručování balíčku od nás? Nejspíše jste vyhráli v soutěži některého z našich partnerů

E-mail: info@cms-praha.cz IČ: 26196646, DIČ: CZ26196646

Bankovní spojení: korunový účet: ČSOB 167712077/0300 devizový účet: ČSOB 171181467/0300

Přišla Vám od nás zásilka?

Jsme servisní organizací, která rozesílá poštu pro své klienty:
doporučený dopis – finanční instituce, pojišťovny aj. 
        Je-li na konci podacího čísla U, je odesílatelem Uniqa. 
obchodní psaní – neziskové organizace, marketingové nabídky
balík – dárky ze soutěží (např. Milka, Heineken), jiné zboží.