Personalizované reklamní předměty

Reklamní předměty, které vykouzlí úsměv na tváři nebo jsou unikátní a praktické, ale každopádně určitě nezapadnou…

Personalizace pro reklamní předměty je velmi žádaná. Personalizace je možná nejen pro dokumenty, ale také pro 3D předměty. Díky personalizovanému potisku věnovanému konkrétní osobě obdržíte unikátní dárky. Dárkové reklamní předměty lze u nás propojit s osobním dopisem.

Máte jiný nápad? Nebojte se, že bychom vaše požadavky nesplnili. Klientům standardně nabízíme řešení na míru tak, abychom 100% naplnili jejich požadavky. Personalizované reklamní předměty jsou jen začátek. Naše Česká mailingová společnost toho umí mnohem víc.

Personalizované reklamní předměty

Naše nabídka je pouze orientační. Klienti se na nás běžně obrací s řadou dalších, originálních nápadů, pro které hledáme nestandardní řešení. Přesto se podívejme na několik důležitých bodů, které vám nabízíme u reklamních předmětů:

  • Personalizovaný potisk jedinečných předmětů
  • Manažerské dárky pro významné klienty (k upevnění osobních vztahů)
  • Předměty v designu vaší společnosti
  • Věcné přílohy mailingů
  • Sladké dárky a pozornosti
  • Kompletní realizace reklamních předmětů včetně tiskovin, párování, zabalení a rozesílání, včetně obálkování a foliování

Zaujali jsme vás? Napište nám!

Zaujala vás naše široká nabídka? Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si schůzku. Společně probereme všechny podstatné body, navrhneme vám optimální řešení a najdeme termín, který vám bude vyhovovat a v kterém je reálné vaši zakázku splnit.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket