Personalizace tiskovin

Osobní oslovení? To zabere vždy. Stejně jako vaše logo a další prvky vaší společnosti.      Buďte originální a připravte pro své stávající i potenciální klienty snadno zapamatovatelné tiskoviny. Zajistíme pro vás nejen personalizované tiskoviny, ale také personalizované propisky a personalizované reklamní předměty.

Pojmenujte to!

Připravíme pro Vás grafické návrhy, vytiskneme dopisy, obálky, letáky, složenky, katalogy, brožury, zkrátka cokoliv si budete přát. Tiskneme na materiály v gramáži od 65 g/m po karton, a to i v atypických formátech.

Tiskoviny personalizujeme – svého zákazníka tak můžete příjemně oslovit, sdělit individuální informaci, tedy ušít mu „kabát“ na míru.

Díky automatizaci procesů a vlastním softwarovým řešením zpracováváme i statisíce dokumentů a obálek každý den.

Personalizace tiskovin

Potřebujete opatřit jménem nějaké dárkové či upomínkové předměty? Personalizace se přece      netýká pouze tiskovin! Dokážeme pro vás personalizovat téměř cokoliv, ať už jde o Vaše logo, obrázek nebo jména Vašich zákazníků i kolegů. Personalizované reklamní předměty jsou vděčnou volbou.

Ještě váháte? Zavolejte, přijeďte, vše s Vámi rádi probereme u kávy, ukážeme a připravíme vzorky.

Napište nám a plácneme si!

Zaujala vás naše nabídka? Aby ne, na trhu disponujeme jednou z nejširších nabídek co se realizace týče. Kromě personalizace tiskovin nabízíme i řadu dalších služeb jako je tisk vizitek nebo tisk kalendářů. Pro vaše klienty připravíme také věrnostní karty na zakázku.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket