Digitální tisk

Jsme Česká mailingová společnost, která je tu pro vás na trhu již více než 20 let. Za tu dobu jsme realizovali řadu zajímavých zakázek. Naši klienti u nás poptávají nejen digitální tisk. Oblíbené jsou také plastové karty nebo personalizace tiskovin a 3D předmětů.

S námi tisk není risk!

Potřebujete jen pár vizitek, kalendářů, bloků, fotoknih, fotoobrazů a jiných kreativních produkcí? Nebo snad statisícové série dokumentů a katalogů? Nejsme jen lettershop ani žádní obyčejní „baliči“. Hrajeme si s tiskem a zajímavými tiskovými technologiemi. Naše grafické studio a vlastní digitální tiskárna PRINTERRA jsou toho důkazem.

Vytiskněte si u nás vše, co Vaše společnost běžně používá. Nepotřebujete více dodavatelů – v ČMS máte vše na jednom místě. Digitální tisk není naší jedinou doménou. Zajistíme pro vás také tisk kalendářů, tiskové produkce nebo tisk vizitek. Naší doménou je tisk s emocí!

Tiskneme nejen na papíry!

U nás potiskneme i předměty, které vykouzlí úsměv na tváři. Jsou unikátní i praktické a s naším tiskem určitě nezapadnou. Digitální tisk nabízí řadu zajímavých možností. Jako inspiraci můžeme uvést oblíbené propisovací nebo obyčejné tužky, luxusní pera, diáře, flash disky, powerbanky, hrnečky, obrazy.

Personalizované reklamní předměty jsou velmi žádané a lze je krásně propojit s osobním dopisem nebo přáním.

Stále jste si nevybrali a přejete si potisknout něco jiného? Ukažte nám to, určitě to vymyslíme!

Nejen digitální tisk

Máte nápad, který tu nezazněl? Kontaktujte nás, společně něco vymyslíme.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket