Obálkování

Přáli byste si, aby se někdo kompletně postaral o obálkování, foliování, a odeslání písemností či balíků? Nezáleží na tom, zda chcete svým klientům zasílat obchodní sdělení, nabídky, faktury, upomínky nebo cokoli jiného. My se postaráme o vše. Připravíme pro vás dopis či jinou tiskovinu včetně jakékoliv personalizace a dalších proměnných v textu. Obálkování libovolného formátu zásilek realizujeme strojně i ručně. Vy se můžete zatím v klidu věnovat svojí práci.

Bude Vaší zásilce více slušet foliování? Spolehnout se u nás můžete na kvalitní materiály i velkou strojní kapacitu.

Nechte se sbalit

Stále jsme se netrefili do Vaší představy a řešíte, co s balíky? Nevadí. Vedle obálkování se specializujeme také na zásilkové obchody i spotřebitelské soutěže. Zabalíme cokoliv. Náš fulfillment hlídá software, který tvoříme na míru pro každou zakázku. To nám zajišťuje minimální chybovost a vysokou rychlost zpracování.

Pořád je to málo? Svěřte se nám s jakýmkoliv nápadem, my pro Vás řešení najdeme.

Obálkování a další služby

Dříve nebo později se bez něj neobejde žádný podnik. Spolu s tím, jak rostete, se objevují stále nové administrativní úkony, které je potřeba řešit. Často je mnohem levnější a především efektivnější poptat toto externě než školit vlastní pracovníky. Naše společnost je na trhu již více než 20 let, kdežto zaměstnanec, kterého vyškolíte, může kdykoli odejít a vy budete opět na začátku.

Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou schůzku, na které vše společně probereme.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket