Bio-karty

Ekologie, kam se podíváš. Tak by se dala vystihnout dnešní doba. Má v našem světě ekologie své místo? Rozhodně! Sami jsme si vědomi, jakými změnami planeta Země v posledních letech prošla a jsme rádi, že můžeme přispět k zodpovědnému přístupu k životnímu prostředí a podpořit v něm i vás, naše klienty. Nevíte, kde začít? Bio-karty jsou ideální volbou. Vyrobeny jsou z ekologicky odbouratelného materiálu, který je šetrný k přírodě.

Průkazové, vstupní a další bio-karty

Dokážeme pro vás vyrobit nejrůznější typy karet. Nejčastěji poptávanými variantami jsou plastové karty na zakázku a věrnostní karty na zakázku. Pro naše klienty a jejich zákazníky vše!

Obraťte se na nás se svými nápady ještě dnes a my pro vás vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Česká mailingová společnost

Jsme Česká mailingová společnost s více než 20 letou praxí v oblasti direct mailingu a tiskových služeb. Do našeho portfolia patří retail, bankovní společnosti i neziskové organizace a to jak na domácí tak i zahraniční půdě. Nedávno jsme spustili nový web, na kterém najdete většinu našich služeb. Záměrně říkáme většinu, protože se řídíme heslem “když se chce, tak to jde”. Naši klienti nás zatím nepřekvapili s ničím, co bychom nedokázali vytisknout nebo vyrobit.

Dejte si s námi kávu

Nebo čaj? Nabídneme vám obojí. Kontaktujte nás a dohodněte si schůzku, na které společně probereme vaše požadavky a nabídneme vám optimální řešení. Věříme, že nic není nemožné a každá nová zakázka je pro nás předem splněnou výzvou.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket