Direct mail

Naše Česká mailingová společnost s profesionálním týmem vedeným Davidem Frostem je na trhu již více než 20 let. Realizujeme pro vás zakázky v oblasti direct mailingu, tedy reklamní komunikace mezi odesílatelem a příjemcem. Pro své klienty řešíme vše od zpracování a vývoje klientských aplikací až po mailingové služby, personalizace tiskovin, obálkování, foliování a optimalizaci poštovného.

Jsme profíky ve svém oboru

Chválíme sami sebe? Ano, čtete dobře. A právem! Jen se podívejte na naše reference. Zajistili jsme již tisíce zakázek pro české i zahraniční klienty a to v oblasti retail, neziskových organizací i bankovních společností.

Meze pro nás neexistují. Každá zakázka je pro nás novou výzvou, se kterou se popereme, jak nejlépe umíme. Naše zkušenosti pak předáváme dál v podobě konzultací s vámi, našimi klienty a využíváme je při úspěšné realizaci nových projektů.

Direct mailing

Direct mail je důležitou součástí komunikační a marketingové strategie. Žádná společnost, která má úspěšně fungovat v dlouhodobém horizontu, se bez něho neobejde. Konkrétní podoba komunikace může obnášet rozesílání zásilek, ale také tisk vizitek, tisk kalendářů nebo reklamní předměty Praha.

Napište nám a dohodněte si schůzku

Rádi se s vámi potkáme osobně. Kontaktujte nás, napište nám nebo zavolejte a dohodneme si schůzku. Třeba hned zítra. Společně probereme cíle vaší společnosti, vaše vize i stávající situaci. Odrazíme se od konkrétních čísel a vše společně posuneme dopředu.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket