Ofsetový tisk

Stejně jako digitální tisk, i ofsetový tisk je naší doménou. Naše ČMS nebo-li Česká mailingová společnost je na trhu již více než 20 let a za tu dobu jsme stihli nasbírat řadu zkušeností, díky kterým si poradíme s každým požadavkem, se kterým k nám vy, naši klienti, přicházíte. Často je to tisk vizitek, tisk kalendářů nebo jiný zajímavý tisk.

Fantazii se meze nekladou

Jediným omezením je fantazie. Technologie pokročila natolik, že si současný ofsetový tisk poradí s každým nápadem. Naše grafické studio zpracuje vaši vizi do uchopitelné podoby a připraví ji k tisku. Hotovou zakázku pro vás doručíme na konkrétní adresu nebo pro vás zajistíme distribuční služby včetně obálkování a foliování.

Ofsetový tisk

Vedle klientů s konkrétní vizí k nám přichází i ti, kteří nemají představu, jak reklamní tiskoviny či jiné předměty pojmout. Často je navíc zaměstnávají další povinnosti spojené s podnikáním a nemají čas věnovat se výběru grafického návrhu. V takovém případě nechávají vše na nás. Udělejte to tak i vy!

Máte vizi, potřebujete reklamní letáčky nebo vás zajímá personalizace tiskovin? Obraťte se na nás a my pro vás zařídíme vše od A do Z. Vy se jen těšte na pravidelné reporty v jaké fázi se právě výroba nachází a v závěru na první tisk, který dostanete do ruky.

Napište nám a plácneme si

Máte nápad? Napište nám a společně najdeme cestu k jeho realizaci. Nebo využijte digitální tisk a tiskové produkce.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket