Optimalizace poštovného

Už jste někdy potřebovali odeslat větší množství zásilek, přišli jste na poštu, zeptali se a zjistili, že to není vůbec levná záležitost? Pravidelně se na nás obrací nejen klienti, kteří potřebují zajistit jednorázovou podporu svého projektu, ale také organizace a firmy, poptávající spolupráci na pravidelné bázi. Optimalizace poštovného je totiž pouze konečným bodem v dlouhém procesu, který obnáší vše od návrhu tiskovin až po jejich kompletaci, obálkování případně foliování a v závěru také distribuční služby. Optimalizace poštovného je samozřejmou součástí celého procesu.

Odeslání zásilky je náročný proces

Příprava zásilky pro odeslání je poměrně dlouhý proces, který vyžaduje řadu zkušeností a odborný přístup.

  • Návrh tiskovin – prvním bodem je samotný návrh tiskovin, většinou textu.    
  • Reklamní předměty – pokud je potřeba, následuje návrh reklamních předmětů, včetně jejich personalizace.
  • DTP – jakmile je vše schváleno, přichází na řadu předtisková příprava, o kterou se postará naše grafické studio.
  • Tisk – na řadu přichází ofsetový tisk nebo digitální tisk.
  • Obálkování, foliování – nyní vše kompletujeme a připravujeme k odeslání.
  • Distribuční služby – na závěr přichází na řadu optimalizace poštovného. Vše pro vás doručíme za příznivé ceny. Díky našim kontaktům jsme schopni nabídnout vám jedny z nejlepších cen na trhu.    

Optimalizace poštovného

Optimalizace poštovného je důležitou součástí každého podniku, který potřebuje pravidelně odeslat velké množství zásilek. I jedna jediná ušetřená koruna na každé zásilce může vytvořit velký finanční rozdíl. Máte dopisů sto? Nepoznáte rozdíl. Milion? Tady už se to vyplatí.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket