Personalizace propisek

Ach, ty propisky! Řekli byste, že je jich všude dost, ale ony se ztrácí a nikdy nejsou po ruce, když je člověk potřebuje. Právě proto je dobré využít personalizace propisek a připravit je tak pro své klienty i potenciální zákazníky. Nejen, že zajistíte, že bude mít několik set až tisíc lidí vždy čím psát, ale navíc se jim pravidelně připomenete díky logu nebo jinému prvku, který pro vás na propisku umístíme.

Propiska pro každou příležitost

Propisky se hodí jako reklamní předměty do stánku vaší firmy na veletrhu nebo jako personalizované reklamní předměty do taštiček, které rozdáte na školení. Přibalit je můžete i do děkovných balíčků pro vaše dodavatele a další obchodní partnery. Neztratí se ani na stolech zaměstnanců ve vašich kancelářích. Kromě propisek pro vás zajistíme také personalizaci tiskovin.

Personalizace propisek

Teď ale zpátky k personalizaci propisek. Není to pouze o nápadu, ale především o realizaci. Na trhu jsme již 20 let a za tu dobu jsme nasbírali řadu důležitých zkušeností ohledně      materiálů, na které lze tisknout – od plastů až po kartonové propisky, které jsou v dnešní době velice moderní a oblíbené, především kvůli ekologickému přístupu k životu. Neméně důležitá je také barva, kterou se tiskne a která se nesmí otírat v případě, že je propiska nošena v kapse nebo batohu.

Kontaktujte nás

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si konzultaci u dobré kávy nebo šálku čaje. Tým České mailingové společnosti v čele s Davidem Frostem je tu pro vás, aby realizoval každý váš nápad.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket