Poštovní služby

Plánujete crowdfundingovou kampaň nebo potřebujete rozeslat upomínky? Výjimkou u nás nejsou ani poděkování za příspěvky pro neziskové organizace nebo reklamní korespondence. Obraťte se na nás a o nic už se nestarejte.

Kromě rozesílání zásilek pro vás zajistíme také jejich tisk nebo foliování. V naší nabídce najdete zajímavý tisk, tisk kalendářů, ofsetový tisk nebo digitální tisk. Možnosti jsou pestré.

Distribuční služby

Ročně zajišťujeme rozesílání desítek milionů zásilek. Proto máme nejen bohaté zkušenosti, ale také nejlevnější ceny na trhu. Obstaráme pro vás veškeré poštovní i distribuční služby, včetně kurýrního doručování.

Rozesílání zásilek

Samozřejmě se můžeme kompletně postarat o jakoukoli zásilku. Od grafického designu, přes personalizaci, tisk, obálkování či foliování až po samotnou distribuci. Toto je naše specializace. Máme ten nejlepší tým, složený ze specialistů na danou oblast. Poštovní a distribuční služby poskytujeme opravdu každý den. Pomocí vlastního softwaru zpracováváme i vrácené zásilky.

Samozřejmostmi, které není třeba zdůrazňovat, jsou pro nás zpracovatelské smlouvy, ochrana osobních údajů a kompletně ošetřené GDPR.

Své klienty vidíme opakovaně

Uvidíte, že i vy se k nám budete rádi vracet. Jsme společnost, která vždy odvádí svou práci tak, abyste o nás prakticky nevěděli. Jakmile se na všem domluvíme, včetně finanční stránky, můžete se těšit na pravidelné reporty a rostoucí čísla. Kontaktujte nás ještě dnes a spolehněte se na nás.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket