Poštovní zásilky

Podnikáte? Máte rozjetý projekt a potřebujete zajistit poštovní zásilky? Korespondence je nutnou a často i radostnou součástí řady projektů a neobejde se bez ní téměř žádná společnost, ať už jsou to děkovné dopisy, upomínky nebo reklamní předměty. Výjimkou nejsou ani dárkové poukazy nebo odměny v rámci crowdfundingových kampaní. Mezi naše klienty patří i bankovní a neziskové organizace.

Co vše obnáší poštovní zásilky?

Při přípravě korespondence nejde pouze o samotné poštovní zásilky – to už je špička ledovce. Nejprve je potřeba vše připravit a to obnáší několik kroků. Pokud u nás nepoptáte pouze distribuční služby, nabízíme vám kompletní servis.

  • Příprava tiskovin – nejprve vytvoříme obsah a grafický návrh tiskovin.
  • Tisk – v ČMS vám nabízíme mj. digitální tisk a ofsetový tisk.
  • Obálkování a foliování – tiskoviny a personalizované reklamní předměty nachystáme k odeslání. Nabídnout vám můžeme obálkování a foliování.
  • Cena za odeslání – samozřejmostí je optimalizace poštovného.
  • Distribuce – k dispozici jsou vám také naši osobní kurýři.    

Poštovní zásilky a praxe

Kdo někdy potřeboval odeslat větší množství poštovních zásilek, ví, že je to hlavně o hledání vhodných cest, získání potřebných informací a kontaktech. Celý tento proces vyžaduje čas a potřebné znalosti. Bez vlastní praxe je často mnohem efektivnější poptat vše externě, třeba u České mailingové společnosti s Davidem Frostem v čele, tedy u nás. Napište nám a přenechte vše týmu s více než 20 lety praxe.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket