Reklamní předměty Praha

Konference, workshopy, stánky na veletrzích a mnoho dalšího. Reklamní předměty Praha využijete prakticky denně. Spolu s rostoucí společností se navíc jejich odbyt zpravidla úměrně zvyšuje. V České mailingové společnosti pro vás zajistíme vše od návrhu a výroby až po zajímavý tisk.

Nevíte, co vybrat? Poradíme

Nabídka reklamních předmětů je široká. Od personalizace propisek a personalizace tiskovin až po tisk kalendářů. Nevíte, po čem sáhnout? Rádi vám poradíme.

Jako ČMS jsme za svou více než 20 letou praxi nasbírali řadu zkušeností napříč celým oborem. Víme, které reklamní předměty se pro tu kterou příležitost hodí nejlépe. Pokud byste si přáli vyrobit či potisknout něco, co v naší nabídce nemáme, i tak to pro vás vyřešíme. Spolupracujeme s celou řadou externích dodavatelů a jsme schopni vše vykomunikovat za ty nejlepší ceny.

Reklamní předměty Praha

Sice sídlíme v hlavním městě, jak název reklamní předměty Praha napovídá, ale naši klienti jsou z celého Česka i ze zahraničí. Přidejte se k nim i vy. Pokud se nám nepovede vše vyřídit on-line, najdeme místo, kde se potkáme. Hotovou zakázku vám následně doručíme kam si jen budete přát. Nebo ji pro vás rovnou rozešleme – využijte i naše další služby jako je rozesílání zásilek nebo optimalizace poštovného.

Napište nám ještě dnes

Termíny se rychle plní. Napište nám ještě dnes a dohodněte si schůzku, náš tým v čele s Davidem Frostem pro vás najde volný termín.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket