Tisk vizitek

Říká se, že vizitkám už odzvonilo. Může to být pravda? Možná máme nejrůznější moderní technologie, ale vizitkám stále patří určitá elegance a v neposlední řadě také praktičnost. Při obchodní schůzce ve dvou máte sice dostatek času vyměnit si pracovní kontakty, ale na veletrhu, workshopu nebo v jiném rušném prostředí tento čas chybí. Kontakt zapsaný v mobilním telefonu se navíc lehce ztratí mezi dalšími a ne vždy je po ruce papírek a propiska. Vizitka v kapse je zkrátka jistota, kterou nelze podceňovat. Tisk vizitek je stále aktuální.

Vizitka je vaší vizitkou

Není to pouze o telefonním čísle. Na vizitce se cení také její provedení. Papír, na kterém je vytištěna, mat či lesk barvy a v neposlední řadě také celkový grafický návrh včetně volby písma. Naše grafické studio si se vším poradí na jedničku. Na vás je, abyste nám řekli svou představu nebo naopak nechali vše na nás a jen si vybrali z návrhů, které pro vás vytvoříme. Jako Česká mailingová společnost máme s tvorbou vizitek bohaté zkušenosti. Neustále se vzděláváme a zajímáme o novinky v oboru.

Tisk vizitek

Tisk vizitek je jakousi pomyslnou metou. Jestli podnikáte, sami víte, jaké to je dostat se do momentu, kdy má smysl nechat si vytisknout vlastní vizitky pro sebe a své zaměstnance. Radost jsme udělali také nejednomu výtvarníkovi nebo spisovateli, který má možnost rozdávat své vizitky na besedách se svými fanoušky.

Kontaktujte nás a neprohloupíte

Potřebujete tisk vizitek? Kontaktujte nás a my je pro vás obratem vyrobíme. Uvidíte. Kvalitně a za příznivé ceny. A navíc – umíme toho mnohem víc.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket