Věrnostní karty na zakázku

Máte malou kavárničku nebo řetězec úspěšných prodejen s oblečením? A co takhle výtvarné potřeby nebo prodejnu pro keramiky? Ano, i v této oblasti máme klienty, kteří si u nás nechávají tisknout věrnostní kartičky na zakázku.

Vyrábíme také plastové karty na zakázku. Doma je u nás i výroba průkazových karet a výroba vstupních karet.

Pomáháme všude, kde to jde

V našem portfoliu klientů nenajdete pouze retail a bankovní společnosti, ale také řadu neziskových organizací. Pomáháme totiž všude, kde to jde. Naše 20 leté zkušenosti a jedny z nejlepších cen na trhu dokážou podpořit každý zajímavý projekt, i ten váš.

Zajistíme pro vás digitální tisk a ofsetový tisk – dokážeme potisknout prakticky cokoli a oslovit všechny vaše kolegy i klienty. Nabízíme totiž tisk s emocí. Vše pro vás doručíme na předem dohodnutou adresu nebo rozešleme. Vy se jen těšte na úspěšné reporty o dokončené práci.

Výroba věrnostních karet

Výroba věrnostních karet nebyla nikdy snadnější. Zavolejte nám a dohodněte si schůzku, kde společně vše probereme. Pro vaši společnost dokážeme zajistit velkou část administrativy, které už nebudete muset věnovat svůj čas.

Zajistíme tisk dopisů a obálkování, včetně rozesílání zásilek a optimalizace poštovného. Vidíte? Už nebudete potřebovat více dodavatelů.

Věnujte se tomu, co umíte

Vy se zatím věnujte tomu, co umíte nejlépe. Podnikejte a tvořte ve svém oboru se svými kolegy a zaměstnanci. My se postaráme o to, co umíme nejlépe my.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket