Výroba průkazových karet

Průkazové karty. Nutnost, podpora v podnikání i praktická vychytávka. Vše, bez čeho se úspěšná společnost neobejde. Možná potřebujete firemní karty pro zapisování příchodů a odchodů nebo pracujete ve školství a chcete nechat vyrobit karty pro studenty. Ve všech případech jsme tu pro vás. Výroba průkazových karet je naší doménou.

Bio-karty a šetrný přístup k přírodě

Vyrobíme pro vás také plastové karty na zakázku a věrnostní karty na zakázku.      Vše jako bio-karty, které jsou vyrobené z biologicky odbouratelného materiálu, šetrného k životnímu prostředí.

Výroba průkazových karet

Nemáte představu, co vše výroba průkazových karet obnáší? Nevadí. Obraťte se na nás, sdělte nám své požadavky a my pro vás vše zařídíme. Nezáleží, zda potřebujete vyrobit jednorázově velké množství karet nebo naopak hledáte pravidelnou výrobu podle aktuální situace, kterou může být například příchod nových studentů. Vytvoříme pro vás nabídku na míru podle vašich potřeb.

A nejen to! Umíme toho mnohem víc.

Vše na jednom místě

Výroba průkazových karet je zpravidla jen malou částí z celkové administrativy, kterou je potřeba ve většině podniků zařídit. U nás můžete poptat také celou řadu dalších služeb, třeba rozesílání zásilek, mailingové služby nebo tisk vizitek a tisk kalendářů. Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Něco jste v naší nabídce nenašli? Přesto nám zavolejte. Vše je jen otázkou vzájemné domluvy a společného cíle. Uvidíte, že se určitě dohodneme.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket