Výroba vstupních karet

Zajišťujete správu kanceláří, hal a dalších prostor a potřebujete mít přehled kdo, kdy a kde se pohybuje? A především, kdo má aktuálně kam přístup? Zároveň nechcete řešit stále nové klíče a případnou výměnu zámků, Vstupní karty vám umožní nastavit přístup pro jednotlivé zaměstnance i externí spolupracovníky. Jejich správa je pohodlná, praktická a především efektivní. Výroba vstupních karet je jednoduchá a ušetří vám pozdější starosti.

Česká mailingová společnost pro vás zajistí plastové karty na zakázku, případně také věrnostní karty na zakázku. Obraťte se na nás a zajistěte bezproblémový chod své společnosti ještě dnes.

Pořádek vede k úspěchu

Výroba vstupních karet vám pomůže udržet na pracovišti pořádek. Ten je totiž základem každého dobře fungujícího podniku. Personalizované karty jsou stejně důležité jako výroba zásilek pro vaše klienty i zaměstnance nebo tisk vizitek a tisk kalendářů jako poděkování za dobře odvedenou práci. Vizitky dodají vašim zaměstnancům pocit pevného místa a opory ve společnosti, kterou jste vybudovali.

Výroba vstupních karet

Teď ještě zpět k výrobě vstupních karet.      Nevíte, co vše budete muset dodat za podklady nebo nemáte představu, kolik by výroba stála? Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Zodpovíme vám i otázky, které vás zatím nenapadly.

Naši klienti se na nás obrací napříč všemi obory, od soukromých společností přes banky až po neziskové nebo státní organizace. Buďte mezi nimi i vy! Uvidíte, že si sedneme. Pro své klienty totiž děláme maximum.

Kontaktujte nás

Zaujaly vás možnosti zajímavého tisku? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodné řešení. Jakmile budeme znát vaše požadavky, vytvoříme pro vás nezávaznou cenovou nabídku. Vy budete mít dostatek prostoru vše si v klidu promyslet, případně se doptat na vše, co vás od první schůzky napadlo.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket