David Frost

CEO / jednatel

+420 604 230 787

+420 226 800 121

david.frost@cms-praha.cz

David hledá nové příležitosti, vymýšlí nové produkty a udává směr, kterým se firma ubírá. Je motorem a vizionářem celé společnosti. Pro celý tým je přirozeným vedoucím. Nikdy se nevzdává, vždy se snaží najít cestu. Má rád lidi… a život, a proto je také oblíbeným a inspirativním šéfem celého týmu.

David Frost

Narodil se, aby pomáhal lidem kolem sebe. Se všemi zajímavými projekty, které mu projdou pod rukama. Pro klienty ČMS realizuje se svým týmem obálkování, distribuční služby, digitální tisk a tiskové produkce, personalizaci reklamních předmětů, ale zvládá toho mnohem víc, včetně výroby zásilek a personalizace tiskovin. Každá zakázka je jedinečná. Spolu se svými klienty roste, učí se od nich a předává jim vše, co se dosud naučil on sám. Stejně funguje i s lidmi v týmu – inspiruje je a nenechá je ve štychu v žádné nečekané situaci. Jeho heslem je “na vše existuje řešení”.

Dlouholetá praxe, z které čerpá

Během své kariéry nasbíral David Frost řadu zajímavých kontaktů, ať už tady v Česku nebo v zahraničí. Neexistuje zakázka, se kterou by si nedokázal poradit a pokud on a jeho tým něčím nedisponuje, vždy ví, kam se obrátit a kde danou věc poptat. Zároveň se orientuje na současném trhu, takže dokáže vyřídit vše za reálné, nikoli předražené ceny, a vždy najít to nejkvalitnější a nejoptimálnější řešení.

Kontaktujte Davida Frosta

Kontaktujte ČMS ještě dnes a dohodněte si termín konzultace, případně se rovnou zeptejte na vše, co vás zajímá. Pokud už víte, co chcete, požádejte o finanční nabídku.

Shopping Basket