Foliování

Hledáte možnost, jak efektivně odeslat větší množství zásilek, aniž by hrozilo jejich poškození? Nechcete řešit poškozené zásilky a nadbytečné množství reklamací? Zároveň nemáte vlastní personál, který by foliování zajistil a nemáte čas nebo finanční prostředky školit vlastní zaměstnance? Obraťte se na nás a o nic se už nestarejte. 

Víc hlav toho vymyslí víc

Náš tým v čele s Davidem Frostem vždy najde efektivní cestu pro všechny vaše projekty. Vše začíná nápadem. Společně se sejdeme, nad vším si sedneme a probereme nejen vaši vizi, ale také reálné možnosti a jejich finanční náročnost. Na vás bude, abyste si vybrali variantu, která vám bude maximálně vyhovovat. Na nás je její realizace.

Foliování – nechte vše na nás

Nemáte čas na schůzky a nechcete se o nic starat? Nechte kompletní řešení na nás, aniž byste se museli starat o cokoliv, co by vás okrádalo o váš čas. Vše pořešíme. Vy od nás pouze dostanete pravidelný report s reálnými čísly, abyste věděli, jak si stojíte. Než nám však svěříte svůj projekt, podívejte se na naše reference, které vás ujistí, že jste se rozhodli správně.

Zajistíme toho pro vás mnohem víc

Hledáte i jiné služby než foliování? U nás najdete řadu služeb, které kompletně pokryjí vaši administrativu. Jako Česká mailingová společnost pro vás dokážeme zajistit také personalizaci tiskovin, personalizaci propisek, tisk vizitek nebo tisk kalendářů. Navíc se postaráme také o distribuční služby. Potřebujete větší detail? Kontaktujte nás a o nic se už nestarejte.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket