Personalizované karty

Personalizace je klíčem k úspěchu. Dává vědět vašim klientům i zaměstnancům, že si jich vážíte a jsou pro vás důležití. Je osobní, vytváří užší vztahy a lepší pole pro vzájemnou komunikaci. Jak na personalizované karty? Jednoduše.

Zavolejte nám, dohodněte si schůzku a vše už půjde samo. Naše grafické studio se postará o první návrhy podle vašich představ, vy si jen vyberete a následně vše předáme do výroby. O nic se nestaráte.

Každá maličkost se počítá

Nejsou to jen personalizované karty, které vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru na pracovišti, ve veřejném prostoru nebo užší vztahy s vašimi klienty. Využít můžete také personalizované reklamní předměty nebo reklamní předměty Praha. Česká mailingová společnost v čele s Davidem Frostem si poradí s tradičním i neobvyklým řešením.

Personalizované karty

Investice, která se vyplatí. Plánujete rozpočet na příští rok a přemýšlíte, ve kterých oblastech byste se mohli posunout? Z počátku se mohou zdát některé investice vysoké, ale v dlouhodobém horizontu vám ušetří čas a přivedou nové klienty, takže se vám vše vrátí. Naší prací je vidět takové možnosti i ve společnostech, ve kterých je sami majitelé nevidí.

Stavte se na kávu

Přemýšlíte o spolupráci? Stavte se za námi na kávu a podívejte se sami, jak to u nás chodí. Rádi vás provedeme našimi kancelářemi i výrobnou a nakouknout můžete i do naší nově založené tiskárny PRINTERRA. Ať víte, kde vše vzniká. Jak se říká, osobní přístup je vždy nejlepší a u direct mailingu to platí dvojnásob.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket