Tisk kalendářů

Hledáte vhodný dárek pro své zaměstnance nebo externí dodavatele? Tisk kalendářů je oblíbený také pro nejrůznější benefiční projekty. Obrací se na nás také celá řada výtvarníků, kteří volí kalendáře jako vhodnou formu reprodukce svých děl. Kromě velkého objemu pro vás zajistíme i malonákladové projekty, takže si u nás budete moci nechat vytisknout i několik kusů s vaším vlastním motivem, kterým mohou být třeba rodinné fotografie. Kalendáře se tak stanou výborným dárkem.

Přípravu nechte na nás

Nevíte, jak připravit podklady pro tisk? Nevadí! Od toho je tu naše grafické studio. Poradíme vám, v jakém formátu nám dodat obrazový, případně textový materiál. Grafickou podobu kalendáře můžete nechat na nás nebo nám sdělit své představy a my podle nich vytvoříme první návrh. Jakmile si vše schválíme, kalendář vytiskneme ve vlastní tiskárně PRINTERRA v odpovídajícím formátu.

Tisk kalendářů pro vaše projekty

Kalendář se v posledních letech stal oblíbeným reklamním předmětem. Tisk kalendářů je však široký pojem, zahrnující řadu možností. Vytisknout pro vás můžeme velké nástěnné kalendáře nebo malé stolní kalendáře na postavení. Oboustranně nebo jednostranně. Každá varianta má svá pro a proti. Záleží, pro jaký účel kalendáře chcete a také jaké bude jejich celkové množství. To vše má vliv na konečnou cenu.

Kontaktujte nás

Kdo jsme už víte. Jsme Česká mailingová společnost. Teď už stačí jen nás kontaktovat a dohodnout si první schůzku, na které vše probereme nad šálkem kávy. Nebo čaje.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket