Tiskové produkce

Vše na jednom místě? Zkuste Digitální tisk a tiskové produkce od České mailingové společnosti, která je tu pro vás na trhu již více než 20 let. Zařídíme pro vás vše od prvotního návrhu až po realizaci. A to od tisku přes obálkování, foliování až po rozesílání zásilek. Na vás je, abyste se s námi podělili o svou vizi, třeba nad šálkem dobré kávy nebo čaje, který pro vás rádi připravíme.

Úspěšné podnikání stojí na drobnostech

Tiskové produkce obnáší řadu menších kroků, vedoucích k úspěšnému dokončení projektu, který podpoří vás, naše klienty. Může to být tisk kalendářů nebo tisk vizitek. Záleží na vás, co právě potřebujete vyrobit – my jsme tu pro vás vždy. Naše Česká mailingová společnost v čele s Davidem Frostem realizuje všechny vaše nápady a to v maximální kvalitě a dohodnutém termínu dodání.

Tiskové produkce

Během naší praxe jsme měli možnost poznat řadu odborníků napříč celým oborem tiskové produkce. Vše zpravidla zvládneme vyrobit pro své klienty sami, ale pokud by se přece jen našlo něco, co nedokážeme pokrýt, víme, na koho se obrátit. Vždy. Spolupráce s externisty nám není cizí. Důležitý je pro nás celkový výsledek za příznivou cenu a spokojenost vás, našich klientů.

Čtěte a kontaktujte nás

Zní vám naše slova jako pohádka? Pravda, můžeme sem napsat, co jen chceme. Ti, kdo za nás mohou opravdu mluvit, jsou naši klienti. Podívejte se proto na naše reference a přesvědčte se, že to nejsou jen prázdná slova. Kontaktujte nás a zařaďte se mezi naše spokojené klienty i vy.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket