Zajímavý tisk

Hledáte něco, čím byste zaujali své klienty i potenciální zákazníky? Něco, co zaujme a zároveň to bude jednoduché a elegantní? Nebo máte naopak rádi artová a neotřelá řešení? Naše grafické studio si poradí s každým nápadem. Zpracujeme pro vás návrh podle vašich požadavků nebo vytiskneme hotovou věc, se kterou k nám přijdete. Záleží jen na vás.

Tisk, který skutečně zaujme

Nabízíme ofsetový tisk a digitální tisk. Vedle toho si poradíme také s leskem nebo matem, vytiskneme pro vás barvy svítící ve tmě nebo takové, které připomínají kov, tedy metalické. A to na nejrůznější materiály. Jediným omezením je nám představivost. ČMS Praha už vytiskla zakázky, o kterých se nikomu ani nesnilo.

Zajímavý tisk pro vaše projekty

Hledáte originalitu? Obraťte se na náš tým ve vedení s Davidem Frostem. Najdeme pro vás optimální řešení vhodné pro zajímavý tisk po technické i ekonomické stránce. Naše dosavadní zkušenosti nás naučily, že je to právě prvotní příprava a kvalita materiálu, na které se nevyplatí šetřit. Teprve pak může být výsledek vynikající. Ten, kdo za nás mluví nejlépe, jsou však naši klienti. Podívejte se na naše reference a přesvědčte se sami.

Kontaktujte nás

Zaujaly vás možnosti zajímavého tisku? Kontaktujte nás a společně najdeme vhodné řešení. Jakmile budeme znát vaše požadavky, vytvoříme pro vás nezávaznou cenovou nabídku. Vy budete mít dostatek prostoru vše si v klidu promyslet, případně se doptat na vše, co vás od první schůzky napadlo.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket