Mailingové služby

Spolehlivost, kvalita a maximální podpora. To jsou hesla, kterými se řídíme při realizaci projektů pro naše klienty. Máme zákazníky napříč nejrůznějšími obory, z oblasti retailu, bankovnictví i neziskových organizací. Každá nová zakázka je pro nás předem splněnou výzvou, se kterou si vždy poradíme nejlépe, jak umíme, k maximální spokojenosti klienta.

Mailingové služby se staly naší vizí a náplní práce před více než 20 lety a dnes se můžeme se vší skromností označit za profíky v oboru. Ve vedení s Davidem Frostem a jeho týmem pracovníků je pro nás práce zábavou, nikoliv povinností.

Spolehněte se na nás

Stejně, jako se na nás spolehly řady klientů před vámi. Přesvědčit se o tom můžete v našich referencích.

Mailingové služby nejsou nikdy statické. Trh se neustále vyvíjí a my na něj reagujeme s maximální citlivostí. Toto potvrzujeme i aktualitami v našich novinkách. Dočtete se například o našem relativně novém projektu PRINTERRA, tedy digitální tiskárně, kterou jsme založili pro efektivnější realizaci zakázek našich klientů. Zajistíme pro vás tisk kalendářů nebo třeba tisk vizitek.

Mailingové služby

Mailingové služby nejsou pouze o plnění poptávek, ale především o porozumění potřebám našich klientů. Nevidíme pouze to, s čím k nám přicházíte, ale také možnosti, ve kterých oblastech by se dal celý koncept posunout dál a kde je naopak třeba ubrat a postupovat v celém projektu opatrněji.

Kontaktujte nás

Vyhovuje vám náš přístup? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu od toho, abychom plnili vaše sny. A ty naše? Těmi jste vy a váš úspěch.

Zanechte nám vzkaz

Shopping Basket